Priesgaisrine.lt

KLIENTAS

Tauragės rajono savivaldybės SPT

NUORODA

www.priesgaisrine.lt

Tauragės rajono savivaldybės SPT

Pagrindinis Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos tikslas – išsaugoti žmonių gyvybę, sveikatą, turtą, apsaugoti aplinką nuo ekstremaliųjų įvykių, ekstremaliųjų situacijų ir kitų įvykių poveikio. Rezultatas – pilnai optimizuota, informatyvi, atitinkanti savivaldybių institucijų reikalavimus interneto svetainė.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių institucijų svetainių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius informatyvumą šioje srityje. Tyrimo metu atidžiai išanalizavome naujausius savivaldybių institucijų ir duomenų apsaugos standartus bei parengėme tinklalapį, atitinkantį šiuos reikalavimus.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, pritaikymu neįgaliesiems, aiškia informacijos struktūra ir atitinka šiuometinius savivaldybės institucijų reikalavimus.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics, siekdami efektyviai sekti ir analizuoti vartotojų elgseną. Taip pat svetainę kūrėme pagal techninius ir struktūrinius reikalavimus, nustatytus savivaldybių institucijoms, siekdami užtikrinti prieinamumą neįgaliesiems.

Kliento patirtis

Interplace sukūrė mūsų įstaigos internetinį puslapį. Esame labai patenkinti profesionaliu, greitu ir kokybišku darbu už gerą kainą. Norime padėkoti už geranorišką ir greitą reagavimą į pagalbą net po darbų atlikimo termino.

Vaiva Paldavičienė Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinė tarnyba

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.