Apie mus

Esame orientuoti į galutinį Jūsų idėjos įgyvendinimą, visus projektus užbaigiame 100%.

Kodėl verta rinktis Interplace?

Mes esame visas E-verslo auginimo paslaugas teikianti skaitmeninės rinkodaros agentūra. Mūsų siekis – smulkiems ar vidutinio dydžio verslams suteikti galimybę perkelti savo verslą į skaitmeninį lygmenį. Mūsų komanda visada pasiruošusi išanalizuoti visus kliento poreikius ir norus, kad galėtų pasiūlyti tinkamiausią sprendimą Jūsų verslui.

Gausus paslaugų spektras

Mūsų komanda siūlo visas E-verslo auginimo paslaugas, kurių pakanka sukurti ir plėtoti Jūsų skaitmeninį projektą pilnavertiškai. Mes įtraukiame savo klientus kiekviename žingsnyje, kiekviename etape, paaiškiname kam kiekviena paslauga reikalinga Jūsų projektui.

Konkurencingos kainos

Mes siūlome interneto svetainių kūrimą, įmonių prekės ženklo kūrimą, rinkodaros, reklamos paslaugas, sąžiningomis rinkos kainomis ir optimaliai greičiau, nei dauguma kitų bendrovių. Visada prisideriname prie visų kliento poreikių ir siūlome geriausią kainos bei kokybės santykį.

Kuriame rezultatus

Kuriame patrauklią patirtį ir skatiname rezultatus Jūsų įmonei. Mes nesame tipiška skaitmeninės rinkodaros agentūra, be abejo, mes stipriai vertiname įmonių prekės ženklo kūrimą ir interneto dizainą, tačiau iš tikrųjų sutelkiame dėmesį į tai, kad viskas būtų naudinga Jūsų auditorijai ir verslui.

Dirbame itin greitai

Kadangi esame pilno aptarnavimo skaitmeninių sprendimų kūrimo įmonė, galime supaprastinti procesą. Siekiame projektus įgyvendinti per kuo trumpesnį laiką, įprastai per savaitę, atsižvelgiant į Jūsų svetainės ar darbo sudėtingumą. Greitai atsakome į visas užklausas ir griežtai laikomės sutartų terminų.

Ką apie mus kalba klientai?

Kiekvienas klientas mums yra pats svarbiausias, todėl džiaugiamės galėdami pasiūlyti geriausius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, atitinkančius Jūsų įmonės lūkesčius.

Esame labai patenkinti rezultatu ir norime padėkoti jiems už greitą, kokybišką darbą. Išpildė visus norus, greit reagavo į išsakytus norus. Darbą atliko per terminą kurį aptarėme pradžioje. Rekomenduoju visiems.
Dasperformance.lt
CEO Arūnas Gylys
Darbas vyko sklandžiai ir organizuotai. Didelis privalumas lyginant su kitais web kūrėjais - visuomet viskas buvo padaryta iki sutarto termino.


Bettertrend.lt
CEO Eimantas Aukštikalnis
Darbus atlieka ypatingai gerai - laiku, kokybiškai, bei visuomet įsigilina į kliento poreikius. Ypač stebina kainos ir kokybės santykis - greitas, bei kokybiškas darbas už gerą kainą. Esame patenkinti ir drąsiai galime rekomenduoti kitiems.
Limeta.lt
UAB Limeta
Mums sukūrė el. parduotuvę www.veriku.lt Esame labai patenkinti dėl greito ir kokybiško darbo, malonaus bendravo, daugybės patarimų. Ačiū Jums!

Veriku.lt
Živilė Verikienė
Darbus atliko greitai, kokybiškai ir už už gerą kainą. Visas bendravimas vyko labai sklandžiai ir visas mano užduotis išpilde visu 100%. Paslaugomis tikrai naudosiuos ir ateityje.
Nt-paslaugos.lt
Brokeris - Auridas Kuzma
Interplace komandos sukurta internetinė svetainė ir reklamos paslaugos ženkliai padidino įmonės klientų ratą. Rekomenduoju rinktis šiuos specialistus pagal geriausią kainos ir kokybės santykį.
Domektavalymai.lt
CEO Dominykas Jucikas

Mūsų klientai

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?