Blackceramics
centre.lt

KLIENTAS

Juodosios keramikos centras, VšĮ

NUORODA

www.blackceramics centre.lt

Juodosios keramikos centro dirbtuvė – galerija

Juodosios keramikos centras atviroje keramikos dirbtuvėje-galerijoje vykdo užsiėmimus įvairaus amžiaus asmenims. Dirbtuvėje lankytojai atras platų asortimentą unikalių autorinių juodosios keramikos gaminių, nuo skulptūrinių kompozicijų iki funkcionalių bei originalių indų kolekcijų. Rezultatas – pilnai optimizuotas, modernaus dizaino elektroninės komercijos tipo katalogas.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių verslo sektorių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdine medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress+Woocommerce turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį, įkelti ir administruoti katalogo prekes/užsakymus. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics, siekdami ne tik efektyviai sekti ir analizuoti vartotojų elgseną, bet ir gauti išsamias ataskaitas apie lankytojų srautus, jų kilmę, naršymo įpročius bei kitus svarbius rodiklius.

Kliento patirtis

Džiaugiamės, kad kreipėmės būtent į šią firmą. Darbą atliko kokybiškai ir profesionaliai, sklandi komunikacija bei laiku sulauktas rezultatas.

Ieva Paukštytė - Schinello Juodosios keramikos centras, VšĮ

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.