Hhmakers.com

KLIENTAS

Happy Home Makers, MB

NUORODA

www.hhmakers.com

Jaukiai ir funkcionaliai įrengta erdvė

Happy Home Makers siūlomi produktai yra daugiau nei tik baldai – jie yra Laimingų namų elementai: nuo jaukių sofų iki elegantiškų valgomojo stalų – kiekvienas daiktas toks, kuris ne tik bus funkcionalus, bet ir prisidės kuriant ilgalaikius, gražiausius Jūsų prisiminimus. Rezultatas – pilnai optimizuota, modernaus dizaino elektroninė parduotuvė.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių verslo sektorių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdine medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress+Woocommerce turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį, įkelti ir administruoti prekes/užsakymus. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics, siekdami ne tik efektyviai sekti ir analizuoti vartotojų elgseną, bet ir gauti išsamias ataskaitas apie lankytojų srautus, jų kilmę, naršymo įpročius bei kitus svarbius rodiklius.

Kliento patirtis

Nuo pat pradžių įmonės komanda pasižymėjo profesionalumu, draugiškumu ir entuziazmu. Atidžiai išklausė mano poreikius, pasiūlė kūrybiškų sprendimų. Dizaino procesas tikrai sužavėjo. MB "Marketingo sprendimai" nuolat palaikė ryšį, atsižvelgė į visus mano pageidavimus. Galiausiai sukūrė puikią ir funkcionalią svetainę, pranokusią lūkesčius. Be to, MB "Marketingo sprendimai" pasižymi aukštu klientų aptarnavimo lygiu. Komanda visuomet buvo pasiruošusi atsakyti į kylančius klausimus. Džiaugiuosi pasirinkęs būtent MB "Marketingo sprendimai" savo svetainės kūrimui. Jie - tikri profesionalai savo srityje.

Žilvinas Žilinskis Happy Home Makers, MB

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.