Paslaugos

Siūlome unikalius individualizuotus sprendimus Jūsų verslui!

Ką galime pasiūlyti?

Specializuodamiesi interneto svetainių kūrimo, elektroninių parduotuvių kūrimo, dizaino, reklamos, logotipų ir prekės ženklų srityse, galime pasiekti bet kokius užsibrėžtus tikslus.

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame profesionalias ir modernaus dizaino internetines svetaines. Priklausomai nuo poreikių, sukursime bet kokio pobūdžio svetainę, kuri atspindės veiklą internete.

E-parduotuvių kūrimas

Sukursime profesionalią modernaus dizaino ir patogiai valdomą elektroninę parduotuvę, atitinkančią visus šiuolaikinius elektroninės komercijos standartus.

Dizainas ir maketavimas

Logotipų, interneto svetainių UX/UI dizaino, reklaminių brošiūrų, banerių, vizitinių kortelių kūrimo paslaugos. Visapusiškas prekės ženklo kūrimas įmonėms ar produktams.

Socialiniai tinklai

Facebook paskyros turinio kūrimas ir administravimas. Instagram paskyros turinio kūrimas ir administravimas. Verslo įvaizdžio formavimas socialiniuose tinkluose.

Skaitmeninis marketingas

Google ADS, Facebook ir Instagram reklamos kampanijų kūrimas ir administravimas. Paieškos sistemų optimizavimas (SEO). Svetainės greičio auditas ir optimizavimas.

Programavimo paslaugos

Duomenų apsikeitimo integracijų API, XML programavimas, buhalterinių programų integracijos, atskirų modulių, įskiepių ir valdiklių kūrimas. Produktų eksporto/importo moduliai.

Darbo kūrimo proceso eiga

01.

Planavimas ir strategija

Susisiekite mūsų kontaktais ir mes tuoj pat Jums atsakysime. Aptarsime projektą ir poreikius, taip pat sutarsime dėl norimo rezultato.

02.

Dizainas ir kūrimas

Pasiūlysime skirtingus dizaino ir funkcionalumo variantus pagal Jūsų poreikius. Suderinsime galutinį projektą iki smulkmenų.

03.

Testavimas ir peržiūra

Greitai parengsime kokybišką darbų projektą peržiūrai. Atsižvelgsime į kiekvieną Jūsų pastabą ir atliksime reikiamus pakeitimus. 

04.

Užbaigto darbo įteikimas

Perduosime 100% užbaigtą projektą, kartu su visa reikiama informacija, kad toliau galėtumėte pilnai naudotis užbaigta interneto svetaine, elektronine parduotuve ar kitu projektu. 

D.U.K

‣ Koks yra darbo užsakymo procesas?

Pateikus užklausą arba paskambinus mes išsiaiškiname visus kliento poreikius ir pageidavimus. Pateikiame individualų kainos ir paslaugų pasiūlymą, pasirašome sutartį, pradedame darbus numatyta tvarka.

‣ Kiek užtrunka sukurti svetainę?

Kiekvienas projektas individualus, standartinė paslaugų atlikimo trukmė svyruoja nuo 5 d.d. iki 7 d.d. Darbo trukmė visada derinama su klientu.

‣ Ar galėsiu pats administruoti svetainę?

Taip, galėsite. Mes dirbame tik su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis (TVS), kurios yra draugiškos vartotojui. Visada pagal susitarimą padarome apmokymus, kad galėtumėte valdyti svetainę patys.

‣ Ar svetainė būna optimizuota?

Visada svetaines optimizuojame mobiliesiems įrenginiams, taip pat tinklalapio kodą ir kitus būtinus aspektus, kad svetainės būtų užkraunamos greitai ir atrodytų vizualiai patraukliai.

‣ Ar svetainė bus pritaikyta paieškos sistemoms (SEO)?

Tinklapius kuriame visada optimizuotu kodu greitam užkrovimui ir techniniu (Onpage) optimizavimu paieškos sistemoms (SEO).

‣ Kokius logotipo ar kito dizaino darbo formatus pateikiate?

Dizaino ar grafikos darbus pateikiame šiais failo formatais: AI, EPS, SVG, PDF, PSD, PNG.

Nerandate atsakymo? Užduokite klausimą!

Reikia nemokamos konsultacijos?

Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konstultaciją jau šiandien!