Paslaugos

Mūsų komanda siūlo visas E-verslo auginimo paslaugas, kurių pakanka sukurti ir plėtoti Jūsų skaitmeninį projektą pilnavertiškai.

Ką Jums galime pasiūlyti?

Specializuodamiesi interneto svetainių kūrimo, elektroninių parduotuvių kūrimo, dizaino, reklamos, logotipų ir prekės ženklų srityse, galime pasiekti visus Jūsų iškeltus tikslus.

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame modernaus dizaino internetines svetaines, pritaikytas mobiliesiems įrenginiams. Priklausomai nuo poreikių, sukursime reikiamo pobūdžio svetainę, kuri atspindės įmonės veiklą.

E-parduotuvių kūrimas

Sukursime pilnai optimizuotą, modernaus dizaino ir patogiai valdomą elektroninę parduotuvę, atitinkančią šiuolaikinius elektroninės komercijos standartus.

Dizainas ir maketavimas

Logotipų, interneto svetainių UX/UI dizaino, reklaminių brošiūrų, banerių, vizitinių kortelių kūrimo paslaugos. Visapusiškas prekės ženklo kūrimas įmonėms ar produktams.

Skaitmeninis marketingas

Google ADS, Facebook ir Instagram reklamos kampanijų kūrimas ir administravimas. Paieškos sistemų optimizavimas (SEO). Techninis svetainės greičio auditas ir optimizavimas.

Socialiniai tinklai

Facebook paskyros turinio kūrimas ir administravimas. Instagram paskyros turinio kūrimas ir administravimas. Verslo įvaizdžio formavimas socialiniuose tinkluose.

Programavimo paslaugos

Duomenų apsikeitimo integracijų API, XML programavimas, buhalterinių programų integracijos, atskirų modulių, įskiepių ir valdiklių kūrimas. Produktų eksporto/importo moduliai.

Darbo kūrimo proceso eiga

01.

Planavimas ir strategija

Aptarsime projektą ir išgryninsime Jūsų poreikius, pasiūlysime inovatyvius sprendimus bei sutarsime dėl norimo rezultato.

02.

Dizainas ir kūrimas

Pasiūlysime skirtingus dizaino ir funkcionalumo variantus pagal Jūsų poreikius. Suderinsime galutinį projektą iki smulkmenų.

03.

Testavimas ir peržiūra

Greitai parengsime kokybišką darbų projektą peržiūrai. Atsižvelgsime į kiekvieną Jūsų pastabą ir atliksime reikiamus pakeitimus. 

04.

Užbaigto darbo įteikimas

Perduosime 100% užbaigtą projektą su visa informacija, kad toliau galėtumėte naudotis užbaigta svetaine, parduotuve ar kitu projektu. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Nerandate atsakymo? Užduokite klausimą!

Pateikus užklausą arba paskambinus mes išanalizuojame visus poreikius ir pageidavimus, paruošiame individualų Jums skirtą kainos pasiūlymą. Pasirašome paslaugų teikimo sutartį ir pradedame darbus numatyta tvarka.

Norite gauti indivdualų kainos pasiūlymą savo projektui? Spauskite čia.

Kiekvienas projektas individualus, standartinė paslaugų atlikimo trukmė svyruoja nuo 5 d.d. iki 14 d.d. Darbo trukmė visada derinama su klientu.

Norite gauti indivdualų kainos pasiūlymą savo projektui? Spauskite čia.

Taip, galėsite! Mes dirbame tik su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis (TVS), kurios yra draugiškos vartotojui. Visada pagal susitarimą padarome apmokymus, kad galėtumėte administruoti svetainę patys.

Norite gauti indivdualų kainos pasiūlymą savo projektui? Spauskite čia.

Visas svetaines optimizuojame mobiliesiems įrenginiams, taip pat optimizuojame ir programinį kodą bei kitus būtinus aspektus, kad Jūsų projektas būtų užkraunamas greitai ir atrodytų vizualiai patraukliai.

Norite gauti indivdualų kainos pasiūlymą savo projektui? Spauskite čia.

Taip, visas svetaines kuriame optimizuotu programiniu kodu, visada atliekame techninį ir vidinį optimizavimą paieškos sistemoms (SEO).

Norite gauti indivdualų kainos pasiūlymą savo projektui? Spauskite čia.

Kiekvienas dizaino ar grafikos darbas individualus, priklausomai nuo projekto pateikiame šiais failo formatais: AI, EPS, SVG, PDF, PSD, PNG, JPEG.

Norite gauti indivdualų kainos pasiūlymą savo projektui? Spauskite čia.

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?