Solarelax
oasis.eu

KLIENTAS

Solarelaxoasis, JSC

NUORODA

www.solarelaxoasis.com

Raskite ramybę ir komfortą lauke

Solarelaxoasis siekia paversti Jūsų lauko erdves komforto, stiliaus ir funkcionalumo šventovėmis. Nesvarbu, ar svajojate apie jaukų poilsį, universalų vasaros poilsį ar tvirtą trobelę, skirtą naudotis ištisus metus, jie turi Jums puikų sprendimą. Rezultatas – pilnai optimizuotas, modernaus dizaino elektroninės komercijos tipo katalogas.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių verslo sektorių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdine medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress+Woocommerce turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį, įkelti ir administruoti katalogo prekes/užsakymus. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics, siekdami ne tik efektyviai sekti ir analizuoti vartotojų elgseną, bet ir gauti išsamias ataskaitas apie lankytojų srautus, jų kilmę, naršymo įpročius bei kitus svarbius rodiklius.

Kliento patirtis

Tik geriausi atsiliepimai, lyginant su kitomis įmonėmis "Marketingo Sprendimai" yra nuostabūs: puikus klientų aptarnavimas, puiki komunikacija, atsižvelgta į visas norimas detales, atlikti mokymai po puslapio sūkurimo.

Aistis Čižiūnas Solarelaxoasis JSC

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.