Slider.lt

KLIENTAS

Slider sistemos, UAB

NUORODA

www.slider.lt

Premium klasės spintų gamintojas

Slider – tai Lietuvoje sukurtas premium prekės ženklas, siūlantis neprilygstamus sieninių, atidaromų ir stumdomų sistemų dizaino sprendimus ir pranašiausią vidinę inžineriją. Rezultatas – sukurta puiki įmonės veiklą ir gaminius reprezentuojanti svetainė, spintų konfigūracijos skaičiuoklė.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių verslo sektorių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdo medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics ir Meta Pixel, siekdami efektyviai sekti marketingo kampanijas ir analizuoti vartotojų elgseną. Be to, sukūrėme ir integravome pažangią spintų konfigūracijos skaičiuoklę, leidžiančią vartotojams pritaikyti produktus pagal jų individualius poreikius.

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.