Kemperio
nuomakaune.lt

KLIENTAS

Litaksa, UAB

NUORODA

www.kemperionuoma kaune.lt

Puikus būdas patogiai keliauti!

Kemperio nuoma Kaune prieinama bet kuriuo metų laiku – tiek žiemą, tiek vasarą. Geriausias dalykas išsinuomojus kemperį? Jūs turite savo virtuvę! Turėdami nuosavą viryklę ir šaldytuvą jums nereikės jaudintis ieškant vietos pavalgyti ar gaminant maistą. Rezultatas – puiki įmonę reprezentuojanti ir konvertuojanti šiuolaikiška svetainė.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių verslo sektorių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdine medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics, siekdami ne tik efektyviai sekti ir analizuoti vartotojų elgseną, bet ir gauti išsamias ataskaitas apie lankytojų srautus, jų kilmę, naršymo įpročius bei kitus svarbius rodiklius.

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.