Mokslovizija.lt

KLIENTAS

Asela, UAB

NUORODA

www.mokslovizija.lt

Profesionali ir kokybiška įranga mokykloms

Mokslo Vizija siūlo profesionalią ir aukštos kokybės įrangą mokykloms bei įvairių sričių specialistams. Asortimente platus pasirinkimą produktų, kurie atitinka aukščiausius standartus ir yra pritaikyti tiek mokymo įstaigų, tiek profesionalių specialistų poreikiams. Rezultatas – pilnai optimizuota, modernaus dizaino elektroninė parduotuvė.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių verslo sektorių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdine medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress+Woocommerce turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti svetainės turinį, įkelti ir administruoti prekes/užsakymus. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Parduotuvėje integravome Google Analytics ir Hotjar siekdami efektyviai sekti, analizuoti vartotojų elgseną. Taip pat integravome naujienlaiškių surinkimo ir siuntimo platformą bei Live Chat modulį.

Kliento patirtis

Interplace sukūrė mums 2 svetaines ir taip pat atnaujino mūsų seną svetainę. Atliekamų darbų kokybe esame tikrai labai patenkinti ir kaina nesikandžioja. Mindaugas visuomet padeda, paaiškina ir pataria. Darėme tikrai nemažai funkcijų, kurios yra specifinės ir pritaikomos ne visiems, tačiau Mindaugas puikiai viską išpildė, džiaugiamės pradėję dirbti kartu!

Rūtavilė Paulavičiūtė Asela, UAB

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.