Bcalytus.lt

KLIENTAS

Alytaus Sporto ir Rekreacijos Centras, VŠĮ

NUORODA

www.bcalytus.lt

Alytaus miesto krepšinio komanda

BC „Alytus-SRC“ – RKL rungtyniaujanti Alytaus miesto krepšinio komanda, kuri pasižymi aukštu sportiniu lygiu. Komandos nariai įkvėpia gerbėjus savo kovos dvasia ir aistringumu, rodančiu stiprią ryšį su Alytaus miestu ir jo krepšinio kultūra. Rezultatas – pilnai optimizuota, modernaus dizaino, krepšinio komandą reprezentuojanti svetainė.

Projekto informacija

Analizė

Atlikome išsamią panašių sporto sektorių svetainių analizę, kuria siekėme nustatyti esminius veiksnius, lemiančius sėkmę šioje srityje. Tyrimo metu išsamiai išnagrinėjome rinkos tendencijas, konkurencinę aplinką ir vartotojų elgseną.

Dizainas

Mūsų komanda sukūrė modernų ir profesionalų dizainą, atitinkantį geriausias UI/UX dizaino praktikas, pritaikytas skirtingų įrenginių ekranų dydžiams. Dizainas pasižymi patogia navigacija, aiškiais CTA mygtukais ir aukštos kokybės vaizdine medžiaga.

Programavimas

Svetainę sukūrėme naudodami WordPress turinio valdymo sistemą, kuri suteikia paprastą ir efektyvų būdą valdyti ir atnaujinti varžybų rezultatus, tvarkaraštį. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, ypatingą dėmesį skyrėme svetainės greičio optimizavimui ir saugumui.

Integracijos

Svetainėje integravome Google Analytics, siekdami ne tik efektyviai sekti ir analizuoti vartotojų elgseną, bet ir gauti išsamias ataskaitas apie lankytojų srautus, jų kilmę, naršymo įpročius bei kitus svarbius rodiklius.

Norite sužinoti kiek kainuos Jūsų projektas?
Pasikalbėkime.

*Užpildykite kontaktinę formą ir gaukite atsakymą per 2 val. darbo dienos metu.