Kūrybinė agentūra

Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrimas

Sukursime Jums modernę interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, kuri pritaikytą visiems įrenginiams ir atitiks visus Jūsų verslo poreikius.

Kas mes esame?

Pilno aptarnavimo skaitmeninės rinkodaros sprendimai

Mes esame visas E-verslo auginimo paslaugas teikianti skaitmeninės rinkodaros agentūra. Mūsų siekis – smulkiems ar vidutinio dydžio verslams suteikti galimybę perkelti savo verslą į skaitmeninį lygmenį.

Kiekvienas skaitmeninės rinkodaros projektas kelia skirtingus iššūkius ir kiekvienas verslas turi savo unikalius poreikius, todėl mes siūlome unikalius individualizuotus sprendimus Jūsų smulkiajam ar vidutinio dydžio verslui.

Mūsų kolektyvas visada pasiruošęs išanalizuoti visus kliento poreikius ir norus, kad pasiūlyti tinkamiausią sprendimą verslui.

Konkurencingos kainos
Dirbame itin greitai
Kuriame rezultatus
Gausus paslaugų spektas
footer-bg

Ką galime pasiūlyti?

Atverkite savo verslą naujoms galimybėms!

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame profesionalias ir modernaus dizaino internetines svetaines. Priklausomai nuo poreikių, sukursime bet kokio pobūdžio svetainę, kuri atspindės veiklą internete.

E-parduotuvių kūrimas

Sukursime profesionalią modernaus dizaino ir patogiai valdomą elektroninę parduotuvę, atitinkančią visus šiuolaikinius elektroninės komercijos standartus.

Dizainas ir maketavimas

Logotipų, interneto svetainių UX/UI dizaino, reklaminių brošiūrų, banerių, vizitinių kortelių kūrimo paslaugos. Visapusiškas prekės ženklo kūrimas įmonėms ar produktams.

Skaitmeninis marketingas

Google ADS, Facebook ir Instagram reklamos kampanijų kūrimas ir administravimas. Paieškos sistemų optimizavimas (SEO). Svetainės greičio auditas ir optimizavimas.

Paskutiniai projektai

Nuo pirmos idėjos iki jos realizavimo…

Medicinos prekių tiekėjas - Limeta

Uždaroji akcinė bendrovė „Limeta“ yra viena didžiausių įmonių Lietuvoje, stabiliai dirbanti prekybos medicinos įranga srityje. Įmonei sukurta pilnai funkcionuojanti elektroninė parduotuvė. 

Valymo paslaugos - Domekta

Biurų, būtų ir daugiabučių valymo įmonė Vilniuje. Rezultatas – puiki įmonę reprezentuojanti šiuolaikiška svetainė. Klientų ratui didinti naudotos skaitmeninės rinkodaros ir reklamos paslaugos.

El. parduotuvė - Wildme

Wild Me – gamtos įkvėpta mada. Tai prekės ženklas, kuriantis drabužius su istorija. Įmonei sukurta pilnai funkcionuojanti modernaus dizaino elektroninė parduotuvė. 

El. parduotuvė - Bettertrend

Bettertrend tikslas pristatyti dar nematytus, inovatyvius bei praktiškus prekės ženklus Lietuvos rinkai. Įmonei sukurta pilnai funkcionuojanti moderni elektroninė parduotuvė su atskirais reklaminiais prekių puslapiais.

Įrankiai, kuriuos naudojame

Dirbame su laiko patikrintomis technologijomis ir įrankiais

Reikia nemokamos konsultacijos?

Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konstultaciją jau šiandien!